top of page

РІВЕРМ

Інструкція по використанню

000063.8034fbac.unknown_seed.postprocessed.png

«Ріверм» є екологічно безпечним препаратом для рослин, тварин і людей, і не вимагає особливих заходів безпеки при роботі з ним. З огляду на специфічність добрива «Ріверм» необхідно суворо дотримуватися цієї інструкції при його застосуванні.

 Для обробки насіння і рослин необхідно приготу-

вати робочий розчин. Для приготування робочого розчину:

1. У ємність налити необхідну кількість води.

Оптимальна температура води для розчину + 18-22°С.

2. У приготовлену воду додати добриво

«Ріверм», з розрахунку 1%-ий розчин - це 10 мл добрива на кожен літр води.

3. РОЗЧИН НЕ ПЕРЕМІШУЄТЬСЯ Через 5-10

хвилин розчин готовий до використання.

Готовий робочий розчин вносять на поверхню рослин шляхом обприскування. Робочий розчин не рекомендусться залишати на тривале зберігання. Його бажано виробити за 3-4 години.

 

Категорично забороняється додавати в ємність з добривом «Ріверм» будь-яку кількість води, тому що це призводить до порушення його впорядкованості.

При комбінованому застосуванні добрива «Ріверм», спочатку розчиняються у воді гербіциди або пестициди. Потім в цей розчин додається в необхідній кількості добриво. Комбінований розчин бажано виробити протягом двох годин. Розводити «Ріверм» в сольових розчинах і кислих середовищах

не рекомендусться. 

 

Температура повітря при застосуванні добрива «Ріверм» не повинна бути нижче +8°С. Найбільш ефективним, с використання добрива для позакоре. невого підживлення в період, коли сформована перша пара листя. При цвітінні рослин (особливо овочевих баштанних) необхідно використовувати «Ріверм» після кожного масового збору врожаю.

Використання добрива «Ріверм» сприяє демінералізації грунту. Активізує розвиток азотфіксуючих та фосфоромобілізуючих бактерій, що значною мірою підвищує родючість ґрунту

Овочеві культури

Овочеві рослини можуть висіватися і висаджуватися розсадою. Дуже ефективна напівволога обробка насіння 2,0% розчином добрива «Ріверм» при температурі +20-25°C.

Перед висадкою розсади у відкритий грунт ї коріння замочують в 2.0% розчині добрива на 6-8 годин при температурі не нижче +22°С.

 

При посадці можна вносити в. лунку 100-200 мл 2,0% розчину

 

Позакореневе підживлення проводять в перод активного наростання вегетативної маси і формування продуктивних органів 1.5%-2,0% розчином «Ріверму». Після кожного збору врожаю бажано проводити повторне підживлення рослин 1,0% розчином «Ріверму».

Позакореневе підживлення коренеплідних овочів здійснюється один раз в період від наявності пари справжніх листків до

формування продуктивних

органів 1,0%-2.0% розчином «Ріверму»

out-0-3.png
out-0-2.png

Виноград

Обробка винограду проводиться в два етапи протягом двох років.

У перший рік проводиться дворазова підгодівля.

Перший раз виноград обробляться в період формування листової маси 1.5% розчином «Ріверму».

Друга обробка проводиться протягом 8 днів після збирання врожаю перед обдиранням листя з розрахунку -1.0%-1,5% розчином «Ріверму» залежно від віку винограду чим старіше виноград, тим необхідна більша кількість добрива.

На другий рік можна провести одноразову підгодівлю за 8-10 днів до цвітіння. 1,0%-1,5% бозчиком «Ріверму». Таку ж підгодівлю бажано провести через 8-10 днів після цвитіння, це сприяє зменшенню осипання зав'язі і збільшення росту ягід.

Полуниця

Перед висадкою, коріння саджанців замочують на 8-12 годин в 2.0% розчині «Ріверму», температура возчину повинна бути +18-22°С.

Для молодих рослин доцільна їх кореневе підживлення перед розпусканням бруньок 2,0% розчином «Ріверму». Позакореневе пидживлення плодоносних рослин

проводиться при добре сформованої листової маси. але не раніше ніж через 8-10 днів після цвітіння.

 

Для цього необхідно використовувати 1,5% робочий розчин «Ріверму» загрозі заморозків, бажана обробка плодоносних дерев 2.0% розчином «Ріверму», але не пізніше ніж за 5-7 днів до цвітіння.

a_strawberry_tree_trending_on_artstation_HDR_Instagram_photo_-n_4_-i_-S_4261438106_ts-1660
A_beautiful_portrait_of_a_Nepali_queen_of_pumpkins_vibrant_color_scheme_highly_detailed_in

Гарбуз

Для раннього висіку насіння обробляють 1.5% розчином «Ріверму»

 

При більш пізніх строках висіву насіння доцільніше замочувати у 1,0% розчині

«Ріверму» до повного набрякання

Позакоренове підживлення проводять у фазі першого справжного пистка 1,5%-2,0% розчином «Ріверму», але не пізніше, між за 7-10 днів до цаітіння.

Картопля

При невеликих площах посадки краше исвого вносити в лунку разом з картоплею 100=200 мл 2.0% розчину «Ріверму».

Позакореневе підживлення проводять до цвітіння 1,5-2,0% розчином «Ріверму»  у поєднанні із засобами захисту від колорадського жука.

out-0-4.png
0_0.png

Кімнатні рослини

Підживлення кімнатних рослин необхідно проводити не частіше ніж один раз на місяць з розрахунку 20мл добрива "Ріверм" на 1 літр води 

Позакореневе підживлення інших культур проводиться два рази на період, інтенсивного росту і формування продуктивних органів слабонасиченим розчином "Ріверму". 

Слід зазначити, що передозування добривом "Ріверм" не впливає негативно на ріст і розвиток рослин. Рекомендовані дози застосовуваного визначено для його оптимального використання з урахуванням економічної ефективності.

bottom of page